מאמרים

אירועים עד 150 איש

חגיגת אירועים היא מסורת ארוכת שנים, שמטרתה להפגיש אנשים בכדי לציין אבן דרך מיוחדת כלשהיא.

המפגש המשפחתי, החברתי או המקצועי מחזק חיבור אישי, מייצר חוויות משותפות וזיכרונות שמלווים לתקופה ארוכה.

מעט זה ההרבה החדש

עוד לפני מגפת קוביד 19 (קורונה), נראה היה שאנשים כבר החלו לחפש דרך לציין אירועים בצורה אינטימית. אנשים, החלו לחפש חלופה לאירוע המוני, צפוף שבו לא מספיקים לפגוש אף אחד והאירוע הוא רק רצף של מפגשים מזדמנים של לצאת לידי חובה.

אירוע מצומצם משתתפים, מאפשר מפגש אמיתי, אינטראקציה אישית, תקשורת וחיבור בין המשתתפים. האירוע מקבל משמעות רבה יותר ובכך הופך למשמעותי ובעל זיכרונות עמוקים יותר.

אירועים עד 150 איש

קשה לשים את האצבע על מספר מדויק על משתתפים ההופכת אירוע, לכך שייחשב אירוע גדול. לצד זאת, בתחום האירועים נהוג לציין את מספר 150 כמספר הקסם לאירוע קטן.

כמות כזו של אורחים משתלבים בצורה נעימה ולא צפופה באולם או גן אירועים, יש מספיק מרחב לשוחח, לשבת ולהנות מהחוויה הכוללת.

יתרונות של אירועים עד 150 איש

1.     התאמה אישית- ככל שהאירוע קטן יותר, יכולת ההתאמה של המארחים להתאים את האירוע לאורחים גדל. ניתן לספק חוויה אישית קשובה יותר, תפריטים מותאמים, שילוב תוכן ופעילויות מדויקים יותר ובכללי, אירוע ממוקד ואישי יותר המבטיח רמת שביעות רצון והנאה גבוהה יותר של האורחים.

2.     הארגון- תכנון וארגון הצדדים הלוגיסטיים של האירוע הופך להיות קל ופשוט יותר ובכלל, ישנה ירידה בסיכון לתקלות ובעיות.

3.     תשומת לב- באירוע קטן, בעל השמחה יכול להשקיע תשומת לב באורחים ולתת יחס אישי. בשונה למשל, מחתונות רבות משתתפים שהאורחים מצליחים בקושי, לעיתים בכלל לא, להחליף מילה עם החתן או הכלה או אפילו להצטרף לאיזו תמונת מזכרת.

4.     חסכון כספי- אירוע קטן מבסיסו יהיה בהשקעה כספית נמוכה יותר מאשר אירוע גדול שמצידו כאמור לא מבטיח אירוע יותר מוצלח.

סוגי אירועים בגן אירועים עד 150 איש

גן אירועים עד 150 איש הוא לרוב מקום פתוח ומקורה, המאפשר סביבת אירוע בעלת תחושת מרחב ופתיחות, תחושת רוגע ואינטימיות.

 באבא יאגה הוא גן אירועים עד 150 איש, המציע לחגוג מגוון אירועים קטנים, אישיים וייחודים. אירועים כמו חתונות, ימי מצווה והולדת, ימי נישואים, אירועים מקצועיים והכל בסביבה פסטורלית בלב תל אביב, עם מסעדה המוציאה מנות מיוחדות המנעימות את האירוע.

צרו קשר ונתכנן אירוע מיוחד

דילוג לתוכן