מאמרים

חתונה לא באולם

המילים הללו “חתונה לא באולם” הפכו בשנים האחרונות ליותר ויותר שכיחות. בני זוג המתכננים חתונה, מבקשים יותר ויותר, לחגוג ולציין את האירוע המשמח בסביבה פתוחה ולא סגורה, בסביבה פסטוראלית ולא מלאכותית ובעיקר, באירוע שיהיה בעל מאפיינים אינטימיים ולא המוניים שבו לא מספיקים לפגוש את האורחים ולחלוק איתם רגעים אישיים.

שאלה: מה ההפך מחתונה לא באולם?

תשובה: חתונה בגן אירועים.

כיום, גני אירועים מצוידים בצורה כזו שניתן לערוך בהם אירועים גם בעונות קרות וגם בעונות חמות, יש מספיק אמצעים טכנולוגים לשלוט על צרכי הטמפרטורה.

גן אירועים שבו אין קירות, מייצר אווירה פתוחה ומשוחררת יותר עבור האורחים והמארחים. אווירה המשפיעה על אופי האירוע ומאפשרת לאנשים להרגיש בסוג מסוים של טבע,  תחושה מרגיעה ונוחה.

גן אירועים VS אולם חתונות

לצורך קיום אירוע חתונה, ניתן למצוא משני סוגי המקומות, לכל אחד יש יתרונות וחסרונות שהחתן והכלה העתידיים צריכים לשקול.

גן אירועים

אולם חתונות

אווירה פתוחה ואווירית

אווירה לחוצה ולעיתים דחוסה

שילוב של אלמנטים טבעיים כמו צמחיה, דשא ועצים

לרוב משולבים אלמנטים מלאכותיים

טקס חתונה תחת כיפת השמיים

טקס החתונה בתוך האולם

באבא יאגה-חתונה לא באולם

גן אירועים ומסעדה באבא יאגה מציעה את כל מה שצריך במקום אחד, אירוע חתונה באווירה טבעית, משפחתית עד ל 150 אורחים, מסעדה המציעה כמה אפשרויות מזון לבחירה לאירוע ובעיקר אירוע מיוחד, אינטימי שיוצר זיכרונות מיוחדים עבור אורחים, משפחה והבעל והאישה לעתיד.

טיפים לארגון חתונה לא באולם

=       הגדירו מראש את התקציב שלכם ובהתאם לכך התאימו את בחירת המקום.

=       בחרו מקום שנוח להגעה גם מבחינת תחבורה ציבורית וגם מבחינת רכב פרטי.

=       תכננו זמן מספיק לאירוע שבו יהיה זמן לאורחים לדבר ולתקשר אחד עם השני (לפעמים חתונות הם ההזדמנות היחידה לפגוש אנשים שאחרת לא יוצא לפגוש), זמן להנות מהארוחה ומספיק זמן לחגוג ולשמוח.

=       העזרו באנשי המקום לתכנון האירוע. יש להם ניסיון עם מגוון אירועים ויכולים להציע את תכנון המרחב בצורה יעילה שגם תיתן מענה לצרכים שלכם המתכננים.

סיכום

באבא יאגה היא מסעדה גן אירועים המציעה חתונה לא באולם למי שמבקשים לצאת משגרת האירועים שמסביב וליצור לעצמם חווית חתונה מיוחדת והנאה לאורחים.

צרו קשר לתכנון האירוע המרגש.

דילוג לתוכן